Kontakt våre ansatte

Telefon – hovednummer: 51 46 43 00 (kl. 08-16)
Epost – salg: mail@pronav.no / teknisk support: service@pronav.no
Vi er også tilgjengelige på videokonferanse (Teams mv.).


Salg & marked

Dette bildet mangler alt-tekst; dets filnavn er PRONAV-Ansattfoto-nov2018-4673-Edit-150x150.jpgEirik Bonnerud
Salg, yrkesbåt
Tlf direkte: 51 46 43 26
Epost/teams: eirik@pronav.no
Dette bildet mangler alt-tekst; dets filnavn er BAA_0570-EditWEB-150x150.jpgAnne Marit Aarstad
Salg, yrkesbåt
Tlf direkte: 51 46 43 21
Epost/teams: anne@pronav.no
Dette bildet mangler alt-tekst; dets filnavn er ProNav-portrett-Tore_2017-150x150.jpgTore Grastveit
Salg, fiskeri
Tlf direkte: 51 46 43 24
Epost/teams: tore@pronav.no
Dette bildet mangler alt-tekst; dets filnavn er Valentin-Svelland-150x150.jpgValentin Svelland, markedssjef
Salg, arbeidsbåt, båtbygger og fritid
Tlf direkte: 51 46 43 23
Epost/teams: valentin@pronav.no


Teknisk support

Dette bildet mangler alt-tekst; dets filnavn er ProNav-Ansatt-Preben-S-8812-Edit-e1534710512292-150x150.jpgPreben Sæstad
Prosjektering & support
Tlf direkte: 51 46 43 33
Epost/teams: preben@pronav.no
Verner JacobsenVerner Jacobsen
Support
Tlf direkte: 51 46 43 32
Epost/teams: verner@pronav.no
Dette bildet mangler alt-tekst; dets filnavn er Pronav-ansatt_8_hvit-150x150.jpgGunnar Ramsland
Prosjektering & support
Tlf direkte: 51 46 43 36
Epost/teams: gunnar@pronav.no
Dette bildet mangler alt-tekst; dets filnavn er Pronav-ansatt_7_hvit-150x150.jpgRoger Schultz
Support
Tlf direkte: 51 46 43 31
Epost: roger.schultz@pronav.no
Rune StrandRune Strand
Support
Tlf direkte: 51 46 43 30
Epost: rune@pronav.no
Dette bildet mangler alt-tekst; dets filnavn er Anders_nettside-utsnitt-e1571158780459-150x150.jpgAnders Helgesen, teknisk sjef
Support og garantikrav
Tlf direkte: 51 46 43 34
Epost/teams: anders@pronav.no


Logistikk

Spørsmål om leveringstid og frakt?

Dette bildet mangler alt-tekst; dets filnavn er Marit-Andreassen.jpgMarit Andreassen
Innkjøp & lager
Tlf direkte: 51 46 43 12
Epost: marit@pronav.no


Administrasjon

Frode Bjørklund
Daglig leder
Telefon direkte: 51 46 43 20
frode@pronav.no
Dette bildet mangler alt-tekst; dets filnavn er john-magne-hestnes-150x150.jpgJohn Magne Hestnes
Forretningsutvikling
Telefon direkte: 51 46 43 10
john@pronav.no
Dette bildet mangler alt-tekst; dets filnavn er Marianne-Gravdal-150x150.jpgMarianne Gravdal
Regnskap, personal, salg
Telefon direkte: 51 46 43 22
marianne@pronav.no